Series
Ratings
303
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- Great InheritanceRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0