Movies
Ratings
94
JokerRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0