Titles you rated
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
A MillionRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5