Titles you rated
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Miss BackRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5