Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Triple FrontierRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 1.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
The Harder They FallRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
HesherRated ★ 4.5
Sand CastleRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5