Movies
Ratings
1115
WildlifeRated ★ 3.0
The High NoteRated ★ 2.5
The Lost DaughterRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Summer 1993Rated ★ 3.5
StarletRated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 2.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.0
ColumbusRated ★ 4.0
On Happiness RoadRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.0- DreamRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
I Used to Be FamousRated ★ 2.0
Sound of MetalRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0