Movies
Ratings
221
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0