Series
Ratings
99
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0