Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Friend RequestRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5