Movies
Ratings
108
Phantom ThreadRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0