Movies
Ratings
50
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5