Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.5