Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
FailanRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0