Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0