Titles you rated
SpellboundRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0