Series
Ratings
31- Pokemon Best Wishes!Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 1.5