Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
2 GunsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5