Movies
Ratings
439
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0