Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5