Movies
Ratings
340
Look BackRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
OldRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0