Titles you rated
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0