Series
Ratings
229
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 1.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 1.5
School 2017Rated ★ 1.5- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Love of EveRated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
My Shy BossRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 1.5