Titles you rated
The Front LineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0