Movies
Ratings
802
Lost GirlsRated ★ 1.5
The ElixirRated ★ 1.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A BalanceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.5
ImmaculateRated ★ 1.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.5
RinguRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5