Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The Forest of Love: Deep CutRated ★ 3.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 5.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 5.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 2.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 2.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 2.0
Karakuri CircusRated ★ 1.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0