Movies
Ratings
24
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0