Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5