Movies
Ratings
66
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0