Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.0