Titles you rated
The NegotiationRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 2.5
The FortressRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5- The Reservoir GameRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0