Movies
Ratings
108
Rocky BalboaRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
UnderdogRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0