Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0