Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5