Series
Ratings
34
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 2.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 2.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 2.0
MazinkaiserRated ★ 4.0- Salyers SpecialRated ★ 3.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 2.0
Read or Die OVARated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 5.0- Slayers ExcellentRated ★ 3.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 2.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0