Movies
Ratings
314
Secret SunshineRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0