Series
Ratings
55
Shop of the LampRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5