Series
Ratings
93
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.0
ReLIFERated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0