Movies
Ratings
78
BreathlessRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0