Titles you rated
JununRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
ChefRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 1.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0