Movies
Ratings
530
EpitaphRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0