Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0