Movies
Ratings
71
Now You See MeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0