Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
MidasRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5