Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0