Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
- SukhavatiRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Tropical MaladyRated ★ 3.5
The Devil's BathRated ★ 3.0