Titles you rated
Miss BaekRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
IdolRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
UsRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0