Movies
Ratings
554
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CommissionRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0