Series
Ratings
146
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Dash & LilyRated ★ 3.5- The Big Show ShowRated ★ 3.0
The Big Show ShowRated ★ 3.0
Prince of PeoriaRated ★ 3.0- The Expanding Universe of Ashley Garcia Season 2Rated ★ 3.5
The Expanding Universe of Ashley GarciaRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0