Movies
Ratings
36
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0