Movies
Ratings
69
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
About SchmidtRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0